Pewne zwycięstwo Barcelony. Dobry mecz Syprzaka

29 lis 2015, 23:22

Kolejne zwycięstwo FC Barcelony Lassy w Lidze Mistrzów. Tym razem ofiarą hiszpańskiego zespołu była drużyna KIF Kolding. Duńczycy ulegli 28:36. W barwach zwycięzców grał Kamil Syprzak. Polak zdobył 3 gole.

W pierwszej połowie gospodarze stawili twardy opór utytułowanemu rywalowi. Kiedy zespoły schodziły na przerwę wynik na tablicy brzmiał 15:16. Druga połowa to już popis skuteczności Barcelony. Błyskawicznie znaleźliśmy odzwierciedlenie tego w wyniku. KIF Kolding nie było wstanie zatrzymać rozpędzonych rywali. Jeżeli chodzi o polskiego obrotowego to przede wszystkim grał on dziś w defensywie, gdzie zarobił żółtą kartkę. Jeżeli chodzi o ofensywę to tam Polak popisał się 100% skutecznością. Wszystkie trzy rzuty zostały zamienione na bramki.

KIF Kolding – FC Barcelona Lassa 28:36