Piech nadal w strzeleckiej formie

3 kwi 2016, 16:47

W meczu 30. kolejki cypryjskiej 1. Dywizji AEL Limassol zremisował na wyjeździe z Pafos FC 1-1. Bramkę dla drużyny gości strzelił Arkadiusz Piech.

AEL Limassol przed spotkaniem z Pafos FC prowadził w tabeli grupy spadkowej cypryjskiej 1. Dywizji. Po 29. kolejkach piłkarze Pambosa Christodoulou zgromadzili łącznie 38 punktów. Natomiast ich dzisiejsi przeciwnicy zajmowali wprawdzie przedostatnie miejsce w ligowej tabeli (31 punktów), dysponując jednak pokaźnym zapleczem w postaci 7 punktów przewagi na ostatnim w zestawieniu Achnas.

Piłkarze z Limassol na prowadzenie wyszli już w 11 minucie spotkania. Bramkę dla zespołu gości strzelił niezawodny Arkadiusz Piech. Dla wypożyczonego z warszawskiej Legii napastnika była to już 9 bramka w tym sezonie (10 występów). Zawodnicy Pambosa Christodoulou kontrolowali spotkanie aż do 62 minuty. Wówczas kibiców gospodarzy ucieszył Chorwat Jurica Grgec, którego strzał przyniósł wyrównanie stanu spotkania. Wynik utrzymał się do końca meczu na Pafiako Stadium, tym samym oznaczało to sprawiedliwy podział punktów.