Podział punków w Krakowie

Aktualizacja: 12 lut 2018, 13:44
11 lut 2018, 22:51

Nikt po pierwszych dwóch pierwszych setach nie spodziewał się że tak potoczą się dalsze losy tego spotkania. Zacięta walka na Krakowskiej ziemi podzieliła punkty.

Początek pierwszej partii rozpoczął się od równej gry obu drużyn (2:2). Chwilę później siatkarki z Krakowa wyszły na dwu punktowe prowadzenie (4:2). Wicemistrzynie Polski nie pozostały dłużne i szybko odrobiły straty (7:7). Set rozpoczął się już na dobre a na kolejne prowadzenie wyszła drużyna Trefla Proximy Kraków (11:8). Przewaga Krakowianek nie trwała jednak długo, przyjezdne zniwelowały ich przewagę do jednego punkta (13:12). Chęć zwycięstwa na własnym boisku pomogła siatkarką z Krakowa wypracować trzy punktową przewagę (18:15). Mobilizacja w zespole z Łodzi doprowadziła do wyrównania wyniku (19:19). Set wkroczył już w decydującą fazę a na tablicy wyników ciągle widniał remis (21:21). Emocje na trybunach rosły a na boisku drużyna Budowlanych Łódź miała pierwszą piłkę setową którą w wspaniałym stylu wykorzystały wygrywając tym samym pierwszego seta (25:23).

Drugi set tak jak poprzedni rozpoczął się od równej gry obu drużyn (4:4). Po krótkiej chwili gospodynie wyszły na pierwszą w tym secie dwu punktową przewagę (6:4). Drużyna z Łodzi nie pozwoliła aby rywalki uciekły im jeszcze bardziej i w pięknym sytlu doprowadziły do wyrównania wyniku (8:8), a chwilę później wyszły na dwu punktowe prowadzenie (11:9). Zawodniczki Proxima Kraków nie powiedziały jednak ostatniego słowa i doprowadziły do remisu (13:13). Set toczył się dalej a na kolejne prowadzenie wyszła drużyna przyjezdna (18:16). Set kroczył ku końcowi a siatkarki Grot Budowlanych Łódź objęły trzy punktowe prowadzenie (22:19). As serwisowy dał drużynie z Łodzi pierwszą piłkę setową (24:20) a pomyłka w ataku zespołu Trefl Proxima Kraków dał drużynie gości zwycięstwo w drugiej partii (25:22).

Trzecia partia rozpoczęła się od dwu punktowego prowadzenia zespołu z Krakowa (4:2). Zmobilizowane do walki siatkarki Proxima Kraków wzmocniły swoją przewagę (7:4). Dzięki skuteczneg grze zespołowi z Łodzi udało się wyrównać wynik (8:8). Chwilę później zespół z Krakowa wyszedł na kolejna dwu punktową przewagę (11:9). Równa gra obu zespół pozwoliła siatkarką Proxima Kraków utrzymać dwu punktowe prowadzenie (17:15). Set zmierzał do końca a zawodniczk Trefla prowadziły trzema punktami (22:19). Drużyna z Łodzi nie poddawała się bez walki i w końcówce seta doprowadziła do remisu (22:22). Chęć zwycięstwa w trzeciej parti Proximy Kraków dała im piłkę setową a dzięki pomyłce w przeciwnej drużynie zwyciężyły (25:22).

Czwarta odsłona tego meczu rozpoczęła się od remisu (3:3). Błąd atakującej Grot Budowlani Łódź pozwoliło siatkarką z Krakowa wyjść na trzy punktowe prowadzenie (7:4). Chcąc wyjechać z Krakowa z trzema punktami siatkarki Bidowlanych Łódź zniwelowały przewagę rywalek do jednego punktu (9:8). Rozpędzone zwycięstwem w poprzedniej partii, zawodniczki Trefla Kraków wyszły na trzy punktową przewagę (12:9). Wicemistrzynie Polski nie poddały się i doprowadziły do wyrównania wyniku (14:14). Dzięki równej grze obu drużyn na tablicy wyników ciągle widniał remis (17:17). Chąc przedłużyć to spotkanie siatkarki z Krakowa poraz kolejny wyszły na dwu punktowe prowadzenie (20:18). Set powoli dobiegał końca a na tablicy wyników wciąż prowadziła drużyna z krakowa (22:20). Chwilę później gospodynie miały pierwszą piłkę setową (24:22). Zamieszanie w drużynie z Łodzi dało Krakowianką ostatni punkt (25:22).

Ostatnia odsłona tego spotkania rozpoczęła się od pięcio punktowej serii zawodniczek Groy Budowlani Łódź (5:0). Rozpędzona drużyna z Łodzi ciągle utrzymywała wysokie prowadzenie (7:3). Mimo starań siatkarką Proxima Kraków nie udało się odrobić dużej straty (10:4). Zmobilizowane do zwycięstwa siatkarki Budowlanych Łódź zwiększyły swoja przewagę do ośmiu punktów (13:5) a chwilę później miały pierwszą piłkę meczową. Skutecznie dla drużyny przyjezdnej zakończyła się ostatnia partia i tym samym cały mecz (15:6).

Trefl Proxima Kraków – Grot Budowlani Łódź 2:3 (23:25, 22:25, 25:22, 25:22, 15:6)

Trefl Proxima Kraków:
Talas, Słonecka, Jaroszewicz, Wysokińska, Clement, Woźniak, Budzoń, Szymańska, Paszek, Łukasik, Brzezińska, Kulig, Łukasik, Pavan

Grot Budowlani Łódź: Cutura, Polańska, Polak, Kąkolewska, Piotrowska, Twardowska, Muszyńska, Czyżnielewska, Kędziora, Witkowska, Grobelna, Vincourova, Grajber

We are providing the helping material in two ways which are • PDF • Practice Test Software PDF Exam – the first technique expected of applicants to prepare for CCNA Routing and Switching 200-125 Cisco Certified Network Associate, are hand notes that consist of full, comprehensive information about every CCNA Routing and Switching 200-125 Cisco Certified Network Associate area.
200-125 dumps
Here at CertificaitonKits, we have on-staff seasoned CCNA, CCNP, and CCIE instructors. These instructors have helped develop Cisco training curriculum, delivered boot camps and have authored various books you will find in Barnes & Nobel or Borders.
300-115 switch
In preparation of our CCNA exam, we want to make sure we cover the various concepts that we could see on our Cisco CCNA exam. So to assist you, below we will discuss preparing for the CCNA exam.
210-260 vce
Bryant Advantage. The Bryant Advantage probably has the most comprehensive study package that is well written using lots of analogies so it can be understood easily by new CCNA students as well as seasoned Cisco professionals. It is on par with the Cisco Press as far as price and another nice benefit is he also has a lab workbook too. We also sell the Bryant Advantage CCNA Lab Hardware Topology to compliment his lab workbook so you can follow through all the labs step by step.
cisco
Cisco 200-125 dumps only help you to reinforce what you have learned and gives you an idea of how the exam is like.
It is written in layman’s terms for very green students and it the cheapest solution. However I have found that it does not go as in-depth to some topics as I might like.