Strona główna Archiwa polskiego-sportu Igrzyska Europejskie 2015 IE: Polacy ogrywają kolejnego rywala!

IE: Polacy ogrywają kolejnego rywala!

0
PODZIEL SIĘ

Polacy pokonali reprezentantów Słowacji w ćwierćfinałowym pojedynku na Igrzyskach Europejskich w Baku 3:0! Następnym rywalem będzie zwycięzca pojedynku między Bułgarią, a Turcją.

Wcześniej nasi siatkarze wygrali po 3:2 z Francuzami, Turkami i Serbami, a reprezentację gospodarzy i Finów pokonali 3:0 i wyszli z pierwszego miejsca w grupie B!

Dzisiejsze spotkanie potoczyło się po myśli naszych reprezentantów, którzy w każdym secie pokazywali zdecydowanie wyższe umiejętności od rywali. Nerwowa była tylko końcówka drugiego setka, w którym to Polacy mając spokojny wynik 24:20, doprowadzili, że serie błędów do stanu 24:23, ale i w tym przypadku nasi reprezentanci wyszli obronną ręką.

Drużynę prowadzi trener Andrzej Kowal, a skład naszej reprezentacji prezentuje się następująco: Paweł Woicki, Dawid Dryja, Jan Nowakowski, Dawid Konarski, Aleksander Śliwka, Artur Szalpuk, Damian Wojtaszek, Szymon Romać, Michał Kędzierski, Bartłomiej Grzechnik, Adrian Buchowski.

Polska vs Słowacja 3:0 (25:16, 25:23, 25:19)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFabian ma nowego rywala!
Następny artykułJapończyk zawodnikiem Podbeskidzia!
Witam, nazywam się Wojciech Kućmaja i kocham sport, a szczególną sympatią darzę piłkę nożną! Urodziłem się 12.07.1994 roku, tak tak, dzień przed tym jak na mundialu w USA Brazylia w półfinale pokonała Szwedów, a Włosi uporali się z Bułgarami. Dokładnie 4 dni przed tym jak boski Roberto Baggio, doprowadził do łez cały Półwysep Apeniński. Z perspektywy czasu wydaje mi się, że tak miało być, a ja ten finał musiałem po prostu zobaczyć!

Komentarze