Strona główna Tenis Półfinał Wimbledonu: ustalono godzinę rozpoczęcia meczu Agnieszki

Półfinał Wimbledonu: ustalono godzinę rozpoczęcia meczu Agnieszki

0
PODZIEL SIĘ
Foto: Zimbio.com

Agnieszka Radwańska po wielkim boju pokonała Madison Keys ze Stanów Zjednoczonych i zasłużenie awansowała do półfinału w Londynie. Dzisiaj wieczorem ustalono kiedy odbędzie się jej spotkanie z Hiszpanką Garbine Muguruzą.

Jak oficjalnie podano, oba półfinałowe spotkania odbędą się jedno po drugim, przy tym mecz naszej reprezentantki będzie pierwszy i rozpocznie się o godzinie 14:00.

Obie rywalki w wypowiedziach komplementowały siebie nawzajem, ale żadna z nich nie uważa się za faworytkę. ” To jest mój pierwszy półfinał Wimbledonu z czego bardzo się cieszę. Lubię grać na trawie i zagram jak najlepiej. Nie boję się Agnieszki mimo, że bez wątpienia jest jedną z najlepszych specjalistek do gry na kortach trawiastych na świecie.”

W podobnym tonie wypowiada się krakowianka.” Wimbledon zawsze jest dla mnie wyjątkowy. Wiadomo, jak się tutaj czuję. Gurbine gra bardzo dobrze i nie jest przypadkowym fakt, że obie zagramy w półfinale. To jest mój trzeci półfinał w karierze i zrobię wszystko aby zagrać w finale.”

Tuż po spotkaniu Polki i Hiszpanki, odbędzie się drugi półfinał w którym zmierzą się Maria Sharapova z Sereną Williams.

 

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMichał Kwiatkowski – bujanie w obłokach czy stąpanie twardo po … panelach
Następny artykułPolak z Udinese zagra w Granadzie
Sport zawsze był dla mnie ważny. W młodości grałem między innymi w piłkę nożną i koszykówkę. Dziennikarzem polski sport zostałem z pasji! Zawsze mnie to pociągało. Wyobrażałem sobie siebie przed mikrofonem i próbowałem naśladować najlepszych speców w tej dziedzinie. Teraz mam ku temu okazję. Mogę się opierać na wielkich mistrzach polskiego sportowego mikrofonu. Dariusz Szpakowski, Włodzimierz Szaranowicz, Andrzej Zydorowicz, Tomasz Zimoch, Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski, św. pamięci Bohdan Tomaszewski i Jan Ciszewski potrafili budować atmosferę wielkiego sportowego święta. Są po dziś dzień dla mnie niedoścignionym wzorem.

Komentarze