[WIDEO] Polki zdecydowanie lepsze od Białorusinek! Piękna bramka rywalek

15 wrz 2017, 20:12

Reprezentacja Polski kobiet pokonała w Łęcznej Białoruś 4:1 (3:1) w pierwszym meczu eliminacji mistrzostw świata 2019.

Polki w tym spotkaniu były zdecydowanie lepsze i po 42 minutach prowadziły 3:0. W tej części gry bramki dla Polski zdobyły Agata Torczyńska, Ewelina Kamczyk i Ewa Pajor. Tuż przed przerwą pięknym strzałem z 30 metrów Katarzynę Kiedrzynek pokonała Anastasija-Grażyna Szczerbaczenia. Jak się później okazało było to jedyne trafienie Białorusinek w tym meczu. W drugiej połowie wynik na 4:1 ustanowiła Pajor.

Polska – Białoruś 4:1 (3:1)
Bramki: Agata Tarczyńska, Ewelina Kamczyk, Ewa Pajor x2 oraz Anastasija-Grażyna Szczerbaczenia.

Polska: Katarzyna Kiedrzynek – Dagmara Grad, Jolanta Siwińska,  Agata Guściora, Paulina Dudek, Ewelina Kamczyk, Sandra Sałata (68′ Patrycja Balcerzak), Emilia Zdunek (82′ Gabriela Grzywińska), Ewa Pajor, Agnieszka Winczo (70′ Julia Matuschewski), Agata Tarczyńska.

Białoruś: Natalja Woskobowicz, Anastasija Nowikowa, Elwira Urazajewa, Jekatierina Łuckiewicz (62′ Karina Olchowik), Anastasija-Grażyna Szczerbaczenia, Anastasija Szuppo, Ksienija Kubicznaja, Polina Biesztień, Anastasija Linnik, Julija Slesarczik, Julija Dubień (90′ Marija Biełobrowina).