Polskie juniorki nie miały litości, mamy awans!

3 paź 2015, 23:07

Reprezentacja Polski U17 w piłce nożnej kobiet awansowała do 2. rundy kwalifikacji do Mistrzostw Europy. Polki pokonały swoje rówieśniczki z Chorwacji aż 5:0.

Polki przystępowały do tego spotkania w bardzo dobrych nastrojach, ponieważ wcześniej wygrały z Estonią 10:0. Podopieczne Niny Patalon przystępując do dzisiejszego spotkania wiedziały, że jeśli zwyciężą, to awansują do kolejnej rundy. Mecz ułożył się po naszej myśli i już w 4. minucie nasz zespół objął prowadzenie, za sprawą Eckerle, która drugą bramkę zdobyła w 20. minucie. Jeszcze przed przerwą na 3:0 podwyższyła Zawistowska, a kolejne dwie bramki były autorstwa Grec.

Polkom zostało jeszcze do rozegrania spotkanie z Anglią, którego stawką będzie pierwsze miejsce w grupie.