Puchar Króla: Deportivo kończy swoją przygodę

29 lis 2017, 23:35

Piłkarze Deportivo La Coruna z Przemysławem Tytoniem poza kadrą meczową pokonało na wyjeździe w meczu rewanżowym 1/16 finału Pucharu Króla 3-2, ale to było za mało, by awansować dalej.

Wszystko przez porażkę w pierwszym spotkaniu aż 1-4 na własnym obiekcie. Deportivo w 41. minucie na prowadzenie wyprowadził Emre Colak, a po przerwie sygnał do kolenych ataków dał Borja. Przy stanie 2-0 dla gości temperament Deportivo ostudził Hernan Toledo. W 80. minucie Borja zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu i nerwowo zrobiło się w szeregach Las Palmas. W doliczonym czasie wynik spotkania ustalił były napastnik m.in. londyńskiej Chelsea Loic Remy, tym samym pieczętując awans drużyny z Wysp Kanaryjskich do 1/8 finału Pucharu Króla.

UD Las Palmas – Deportivo La Coruna 2:3 (0:1)