[WIDEO] Radosław Murawski ratuje Palermo przed stratą punktów!

16 wrz 2017, 17:04

Włoskie Palermo zremisowało 1:1 (0:1) w spotkaniu 4. kolejki Serie B, w którym przeciwnikiem była Foggia. W końcówce spotkania gola na wagę remisu zdobył Radosław Murawski, dla  którego był to pierwszy gol w nowych barwach.

Choć ekipa rodem z włoskiej Sycylii do przerwy przegrywała w starciu z Foggią za sprawą Nicastro, to w drugiej połowie zdołała odmienić losy meczu i zremisować 1:1 po golu Radosława Murawskiego. Polski środkowy pomocnik właśnie tego lata zamienił Piasta Gliwice na włoskie Palermo.

Obok niego, w tej samej drużynie jest aż trzech innych Polaków. Thiago Cionek wyszedł w pierwszej jedenastce i rozegrał cały mecz w obronie. Na ławce cały mecz przesiedział Paweł Dawidowicz oraz Przemysław Szymiński.