Strona główna Kolarstwo Richmond 2015: Szymon Sajnok w drugiej dziesiątce

Richmond 2015: Szymon Sajnok w drugiej dziesiątce

0
PODZIEL SIĘ

Szymon Sajnok, nasz rodzynek w rywalizacji juniorów, zawodnik na co dzień jeżdżący w barwach Cartusii Kartuzy zanotował świetny wynik w jeździe indywidualnej na czas podczas szosowych mistrzostw świata w amerykańskiej miejscowości Richmond.

Polak na trasę trzydziestokilometrowej czasówki wyruszył punktualnie o 17:17 i niestety na pierwszym pomiarze czasy był sklasyfikowany dopiero na 30. miejscu. Później starał się gonić i już po kilku kilometrach był w okolicach 17. miejsca niestety czas jaki stracił do rywali w pierwszej fazie przejazdu było już ciężko odrobić.

Profil czasówki
Profil czasówki

Szymon z czasem coraz bardziej się rozkręcał i każdym kilometrem jego pozycja była coraz lepsza. Polak na metę wjechał z dziewiątym wynikiem ale czasy 16 zawodników nie były jeszcze znane. Ostatecznie Szymon zajął 19. miejsce co można uznać za naprawdę niezły rezultat. Zwyciężył niemiec Leo Appelt

 

 

Wyniki:

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPiłkarze Lechii Gdańsk powołani do kadry
Następny artykułStatystycznie na tle Europy
Sport jest ze mną od początku głównie kolarstwo, które profesjonalnie uprawiam ale także inne dyscypliny sportu nie są mi obce. Staram się zarażać ludzi do kibicowania i uprawiania sportu, bo jest to naprawdę ''zdrowa choroba'' :)

Komentarze