[WIDEO]”Robocop” Lewandowski rozstrzelał “Wilki”!

22 wrz 2015, 21:40

Piłkarze Bayernu Monachium po fantastycznym meczu pokonali VFL Wolfsburg 5:1. Robert Lewandowski w dziewięć minut strzelił aż pięc bramek.

Podopieczni Pepa Guardioli przegrywali do przerwy z VFL 0:1. Honorową bramkę dla Wilków w 26. minucie spotkania zdobył Daniel Caligiuri.

W drugiej połowie Bayern jednak już zmiażdżył “Wilki”. Na murawie pojawili się Robert Lewandowski, który wszedł za Thiago Alcantarę oraz Javi Martinez zmieniając Juana Bernata. Lewandowski już w 51. minucie spotkania strzelił pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Minutę później kapitan reprezentacji Polski po raz kolejny pokonał bramkarza rywali i Bayern prowadził 2:1. W 55. minucie spotkania Robert Lewandowski strzelił trzeciego gola i zdobył najszybszego hat tricka w historii Bundesligi. W kolejnych trzech minutach Polak zdobył kolejne dwie bramki. “Lewy” jest pierwszym zawodnikiem w historii Bundesligi który po wejściu z ławki zdobył 5 goli.

Monachijczycy ostatecznie wygrali to spotkanie 5:1, a największą gwiazdą tego meczu był oczywiście kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski, który strzelił pięć bramek w dziewięć minut. Po raz ostatni w całym meczu 5 goli w Bundeslidze strzelił Dieter Hoeness 25 lutego 1984.

Media na całym świecie wręcz oszalały na punkcie “Lewego”, porównując jego wyczyn chociażby do sytuacji Liverpoolu czy Lecha Poznań, które w całym sezonie mogą pochwalić się taką samą ilością strzelonych goli co nasz snajper w 9 minut!

ZOBACZCIE WSZYSTKIE BRAMKI Z TEGO SPOTKANIA!