Strona główna Żużel Pozostałe Są kolejne nowe informacje nt. stanu zdrowia Tomasza Golloba!

Są kolejne nowe informacje nt. stanu zdrowia Tomasza Golloba!

1
PODZIEL SIĘ

Mamy kolejne nowe informacje na temat stanu zdrowia najlepszego polskiego żużlowca w historii, Tomasza Golloba. Najważniejsze, że są one optymistyczne, a z każdym dniem następuje poprawa…

Jak poinformował w rozmowie z TVP 3 Bydgoszcz doktor opiekujący się 46-latkiem, Robert Włodarski stan się poprawia…- Jest w lepszej kondycji niż w środę. Radzi sobie samodzielnie z oddychaniem i odżywaniem, jest przytomny, w kontakcie, ale jeszcze bardzo osłabiony. Myślę jednak, że każdy kolejny dzień będzie pod tym względem lepszy.

Na razie jednak Gollob nie może zostać przeniesiony na oddział neurochirurgi, gdzie miałbym zajmować się już nim profesor Harat który operował żużlowca. – Na razie nie spełnia kryteriów pozwalających na wypisanie na inny oddział. Decyzja o tym zostanie podjęta najprawdopodobniej w piątek.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZmiany w sztabie szkoleniowym LOTOSU Trefla
Następny artykuł„Lewy” gra mimo urazu!
Sport to moje główne hobby. Począwszy od futbolu, a kończywszy na...szachach. W swoim życiu miałem styczność z wieloma dyscyplinami. Koszykówka, siatkówka, piłka nożna, tenis czy bieganie. Teraz postanowiłem to doświadczenie i wiedzę przelewać na nowy projekt Polski-sport.pl!