Strona główna Żużel Pozostałe Są pierwsze informacje lekarzy po wybudzaniu Tomasza Golloba!

Są pierwsze informacje lekarzy po wybudzaniu Tomasza Golloba!

0
PODZIEL SIĘ
alchetron.com

Tomasz Gollob nadal jest wybudzany ze śpiączki farmakologicznej po niedzielnym upadku na treningu przed zawodami w motocrossie w Chełmnie. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej lekarze przekazali jednak kilka informacji, które mogą wlać trochę nadziei w serca kibiców…

Jeden z najwybitniejszych żużlowców nadal oddycha za pomocą respiratora, ale został już z nim złapany pierwszy kontakt. Na proste pytania Gollob na razie odpowiada skinieniem głowy. – Trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo nie jest to kwestia dwóch-trzech godzin. Dostrzegamy postępy w procesie wybudzania, ale cały proces może zająć łącznie od 24 do 48 godzin – przyznał na konferencji anestezjolog, Robert Włodarski.

– W najbliższym czasie, ale prawdopodobnie jutro, odzyska on wydolność oddechową i całkowitą przytomność. Gdy to nastąpi, od razu będziemy o tym informować – dodał lekarz.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułEkstraliga Baseballu: Wyniki 2. kolejki
Następny artykułPoweekendowy Ogień #10: Niestety, to skończy się upadkiem
Sport to moje główne hobby. Począwszy od futbolu, a kończywszy na...szachach. W swoim życiu miałem styczność z wieloma dyscyplinami. Koszykówka, siatkówka, piłka nożna, tenis czy bieganie. Teraz postanowiłem to doświadczenie i wiedzę przelewać na nowy projekt Polski-sport.pl!

Komentarze