Sezon zasadniczy zakończony. Podsumowanie 40. kolejki Polskiej Hokej Ligi

Aktualizacja: 12 lut 2018, 06:37
11 lut 2018, 23:22

W tej kolejce zaskoczyły nie tylko wyniki, ale i poświęcenie zawodników na tafli. Ostatnia kolejka zespołu zasadniczego  zweryfikowała miejsce w “szóstce”.

Comarch Cracovia 3 : 0 MH Automatyka Gdańsk

Mistrzowie Polski podejmując na własnym lodowisku Automatykę pokazali, że ostatni czas gry w ich przypadku nie jest zbyt dobry. Dwie tercje niemocy przerwał w końcu Rafał Dutka (’48). Drugie trafienie należało do Krystiana Dziubińskiego, który wykorzystał swoją okazję z rzutu karnego w 13.minucie trzeciej tercji. Trzeci gol należał do Petra Kalusa, któremu asystował Tomas Sykora. Pasy pewnie zwyciężyły na własnym lodzie z ekipą z Pomorza.

GKS Tychy 4 : 2 TAURON KH GKS Katowice

Spotkanie przy de Gaulle rozpoczęło się od szybkiej kary dla Jakuba Witeckiego i Andreja Themara. Obaj zawodnicy z tafli lodowiska do szatni zjechali po 13 sekundach od rozpoczęcia. W pierwszej tercji przeważali tyszanie, którzy oddali okolo 20 strzałów na bramke Kamila Kosowskiego. Golkiper gości byl jednak nieugięty. Na dodatek to Trójkolorowi po raz pierwszy wyciągali gumę z siatki. Zarówno pierwsze jak i drugie trafienie dla GieKSy zdobył Radosław Sawicki. Zawodnik z Katowic punktował w 1. i 8. minucie gry. Tyszanie odpowiedzieli zmasowanym atakiem. W 9.minucie zrobił to Gleb Klimenko oraz Jarosław Rzeszutko. Po wyrównaniu Tychy zaczęły coraz bardziej napierać na połowę rywali. Trzecie trafienie nalezalo do Filipa Komorskiego podczas gry w przewadze (’58). Na dokładkę czwartą bramkę dołożył ponownie Jarosław Rzeszutko, który oddał swoje trafienie w 59.minucie

Anteo Naprzód Janów 2 : 4 Orlik Opole

Walczący o lepszą szóstkę Orlik pokazał,że wychodzenie z opresji wcale nie przychodzi im z trudem. W pierwszej tercji dwie bramki zdobyli gospodarze. Pierwsze trafienie należało do Marka Indry (’14), za to drugie do Jana Sedy. W drugiej i trzeciej  części spotkania przewazali goście. Gola na 2:1 ustrzelił Martin Przygodzki (‘ 29),wyrowwyrów padło z kija Jonasa HoogaH(’31), do którego również należały dwa kolejne trafienia. Padały one kolejno w 45. i 49.minucie.

TatrySki Podhale Nowy Targ 3:2 JKH GKS Jastrzębie

Podobnie jak w kilku spotkaniach w tej kolejce pierwsza tercja zakończyła  się bezbramkowo. Wynik otworzył dopiero w 21.minucie Tomasz Kulas. Wyrównanie padło w 30.minucie po strzale Dawida Tomasika. Drużynę Szarotek na prowadzenie wyprowadził Krzysztof Zapała, który obchodził dziś swoje urodziny. Drugi gol dla JKG padł z rzutu karnego, który wykorzystał Kamil Wróbel (’39). Decydująca bramka padła w 57.minucie. To właśnie wtedy po dobrej asyście Macieja Sulki Siergei Ogorodnikov pokonał Tomasa Fucika.

Polonia Bytom 4:3 Unia Oświęcim (po dogrywce)

Ten mecz od samego początku układał sie po myśli Unii. To właśnie goście z Małopolski otworzyli wynik pod koniec pierwszej tercji. Dla Unitów punktował Peter Bezus (’19). Drugiego gola dał gościom Oskar Kasperlik (’27). Polonia ani myślała odpuścić. Trafienie kontaktowe zdobył Łukasz Krzemień w 44.minucie. Jakby tego było mało Patryk Malicki dał oświęcimianom trzecią bramkę. Zrobił to w 48.minucie. Gol na 2:3 należał do Davida Turona (’53), a wyrównujący do Błażeja Salomona (‘ 59). Losy tego  spotkania zostały rozstrzygnięte w dogrywce. W 3.minucie doliczonego czasu podczas gry w przewadze ponownie zapunktował Błażej Salamon dając tym samym zwyciestwo Polonii Bytom.

It is actually suggesting that the applicants preparing for CCNA Routing and Switching 200-125 Cisco Certified Network Associate, use both the preparation approaches. This will help all applicants to earn the assistances of both the approaches.
210-260 vce
But it is a solid solution. The next suggestion is the Cisco Press CCNA study guide. This is a more expensive solution and is written in technical terms and probably does not explain some of the concepts as clearly as the Sybex Guide.
200-125 vce
We want to be very clear, just having routers, switches and a lab workbook is not enough to pass your Cisco exam.
cisco
Cisco 200-125 dumps only help you to reinforce what you have learned and gives you an idea of how the exam is like.
When you purchase a lab kit form us you will get a lab workbook to help guide you through your labs. But the lab workbook does assume that you have some basic knowledge about Cisco routers and switches.
300-115 pdf
Of course, Cisco 200-125 dumps are not intended for people who didn’t study CCNA 200-125 at all.