Strona główna Kolarstwo Skład reprezentacji Polski na MŚ w kolarstwie szosowym

Skład reprezentacji Polski na MŚ w kolarstwie szosowym

0
PODZIEL SIĘ
Foto: Twitter/@GuyKostermans

Polski Związek Kolarski przedstawia skład reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w kolarstwie szosowym, które w dniach 16-24 września odbędą się w Bergen. 

Elita Kobiet – selekcjoner Mariusz Mazur

  1. Bujak Eugenia – BT City Ljubliana start wspólny
  2. Jasińska Małgorzata – Cylance Pro Cycling start wspólny
  3. Lach Marta – Mat Atom Deweloper start wspólny
  4. Nerlo Aurela- Mat Atom Deweloper start wspólny, jazda indywidualna na czas
  5. Niewiadoma Katarzyna – WM3 Pro Cycling Team start wspólny
  6. Pawłowska Katarzyna – Boels Dolmans start wspólny, jazda indywidualna na czas
  7. Plichta Anna – WM3 Pro Cycling Team start wspólny
  8. Skalniak Agnieszka- Astana Women’s Team (rezerwa) jazda indywidualna na czas
  9. Szybiak Ewelina – Mat Atom Deweloper (rezerwa) start wspólny

Elita Mężczyzn – selekcjoner Piotr Wadecki

  1. Białobłocki Marcin – CCC Sprandi Polkowice jazda indywidualna na czas
  2. Bodnar Maciej – Bora-Hansgrohe start wspólny, jazda indywidualna na czas
  3. Gołaś Michał– Team Sky start wspólny
  4. Kwiatkowski Michał – Team Sky start wspólny
  5. Majka Rafał – Bora-Hansgrohe start wspólny
  6. Paterski Maciej – CCC Sprandi Polkowice start wspólny
  7. Wiśniowski Łukasz – Team Sky start wspólny
  8. Paweł Poljański – Bora-Hansgrohe (rezerwa) start wspólny

Mężczyźni U23 – trener Tomasz Kiendyś

  1. Banaszek Alan – CCC Sprandi Polkowice start wspólny
  2. Brożyna Piotr – CCC Sprandi Polkowice start wspólny, jazda indywidualna na czas
  3. Małecki Kamil – CCC Sprandi Polkowice start wspólny
  4. Paluta Michał – CCC Sprandi Polkowice start wspólny
  5. Sajnok Szymon – Attaque Team Gusto start wspólny, jazda indywidualna na czas

Juniorki- trener Marcin Adamów

  1. Jaskulska Marta – BCM Nowatex Ziemia Darłowska start wspólny, jazda indywidualna na czas
  2. Golec Joanna – UKS Mróz Jedynka Kórnik start wspólny
  3. Kumięga Karolina – TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team start wspólny
  4. Majewska Oliwia – UKS Copernicus- SMS Toruń start wspólny

Juniorzy – trenerzy: Waldemar Cebula, Tomasz Owsian

  1. Burczak Dawid-LKK ZM „Warmia” Biskupiec-SMS Świdnica start wspólny
  2. Konieczny Mikołaj-KKS Gostyń-SMS Świdnica start wspólny
  3. Kuś Adam – Międzygminny Ludowy Klub Sportowy Wieluń start wspólny
  4. Maciejuk Filip-KS Pogoń Mostostal Puławy-SMS Żyrardów start wspólny, jazda indywidualna na czas
  5. Papierski Damian – UKS Koźminianka Koźminek jazda indywidualna na czas

źródło: PZKol

Komentarze