Strona główna Żużel Pozostałe Składy drużyn – 2 Liga Żużlowa 2018

Składy drużyn – 2 Liga Żużlowa 2018

0
PODZIEL SIĘ
Od 1 do 14 listopada trwał okres transferowy w Polsce. Poniżej prezentujemy składy drużyn z 2. Ligi Żużlowej na sezon 2018.

 

 Stal Rzeszów 

Seniorzy:
Dawid Stachyra
Edward Mazur
Tomasz Jędrzejak
Maciej Kuciapa
Nicklas Porsing (Dania)

Obcokrajowcy:
Greg Hancock (USA)
Lewis Rose (Wielka Brytania)
Kyle Howarth (Wielka Brytania)
Nick Morris (Australia)
Rory Schlein (Australia)
Aaron Summers (Australia)

Juniorzy:
Mateusz Rząsa
Aureliusz Bieliński
Patryk Wojdyło
Arkadiusz Potoniec
Michał Curzytek

Trener: Mirosław Kowalik

Polonia Bydgoszcz

Seniorzy: 
Damian Adamczak
Oskar Ajtner-Gollob
Mikołaj Curyło
Michał Piosicki

Obcokrajowcy:
Jonas B. Andersen (Dania)
René Bach (Dania)
Dimitri Bergé (Francja)
Iwan Bolszakow (Rosja)
Patrik Buri (Słowacja)
Zdenek Holub (Czechy)
Matic Ivacic (Słowenia)
Andriej Kobrin (Ukraina)
Daniił Kołodinski (Łotwa)
Steven Mauer (Niemcy)
Ondrej Smetana (Czechy)

Juniorzy:
Mateusz Jagła
Tomasz Orwat
Patryk Sitarek

 

Trener: Jacek Gollob

Naturalna Medycyna PSŻ Poznań

Seniorzy:
Marcel Szymko
Marcel Kajzer
Michał Łopaczewski
Daniel Pytel
Mateusz Borowicz

Obcokrajowcy:
David Bellego (Francja)
Władimir Borodulin (Rosja)
Frederik Jakobsen (Dania)
Jason Joergensen (Dania)
Matěj Kůs (Czechy)
Kasper Lykke Nielsen (Dania)

Juniorzy:
Kevin Fajfer

Trener:  Tomasz Bajerski

 

Unia Kolejarz Rawicz

Seniorzy:
Damian Baliński
Adam Skórnicki

Obcokrajowcy:
Richie Worrall (Wielka Brytania)
Steve Worrall (Wielka Brytania)
Jack Smith (Wielka Brytania)
Stanisław Melnyczuk (Ukraina)
Ricky Wells (USA)

Juniorzy:
Viktor Trofimov
Szymon Szlauderbach
Tymoteusz Picz

Trener: Henryk Jasek

KSM Krosno

Seniorzy:
Stanisław Burza
Marcin Rempała
Mariusz Puszakowski
Mariusz Fierlej

Obcokrajowcy:
Mikkel B. Andersen (Dania)
Tobias Busch (Niemcy)
Ilja Czałow (Rosja)
Patrick Hansen (Dania)
Lewis Kerr (Wielka Brytania)

Juniorzy:
Konrad Stec

Trener: Stanisław Kępowicz

Stal-Met Kolejarz Opole

Seniorzy:
Adrian Gomólski
Hubert Łęgowik
Oskar Polis
Sebastian Ułamek

Obcokrajowcy:
Denis Gizatullin (Rosja)
Patrick Hansen (Dania)
Richard Lawson (Wielka Brytania)
Kevin Woelbert (Niemcy)

Juniorzy:
Kamil Kamiński
Jarosław Krzywosz

Trener: Wojciech Załuski 

TŻ Ostrovia Ostrów

Seniorzy:
Kamil Brzozowski
Patryk Dolny
Zbigniew Suchecki

Obcokrajowcy:
Mark Karion (Rosja)
Adam Ellis (Wielka Brytania)
Renat Gafurow (Rosja)
Kenneth Hansen (Dania)
Jonas Jeppesen (Dania)
Bjarne Pedersen (Dania)
Nicolai Klindt (Dania)

Juniorzy:

Trener: Mariusz Staszewski

Komentarze