Sparingowe zwycięstwo reprezentacji Polski U-20

27 mar 2017, 20:27

Reprezentacja Polski do lat 20 wygrała we Włocławku towarzyskie spotkanie z Grecją 2:1 (1:0). Bramki dla Biało-Czerwonych strzelili Karol Angielski i Damian Garbacik.

Spotkanie dobrze zaczęło się dla podopiecznych Macieja Stolarczyka. W 18. minucie rzut karny na gola zamienił Karol Angielski po tym, jak faulowany był Jakub Piotrowski. Wynik w 81. minucie podwyższył Damian Garbacik. Zawodnik GKS-u Katowice wpakował piłkę do siatki głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

W doliczonym czasie gry straty Greków po rzucie karnym zmniejszył Koulouris. Ostatecznie reprezentacja Polski odniosła zwycięstwo na stadionie miejskim Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku.

Polska – Grecja 2:1 (1:0)
18′ Angielski (k.), 81′ Garbacik – 90+1′  Koulouris (k.)

Skład Polski U-20: Damian Węglarz – Kamil Dankowski, Paweł Stolarski, Paweł Bochniewicz, Mateusz Wieteska, Damian Rasak, Konrad Michalak, Jakub Piotrowski, Karol Angielski, Grzegorz Tomasiewicz, Robert Bartczak.