Świetny występ Kamila Wilczka! Premierowa bramka w sezonie!

21 wrz 2017, 01:05

Kamil Wilczek dostał dziś szansę gry w spotkaniu trzeciej rundy Pucharu Danii przeciwko czwartoligowemu Ledoeje-Smoerum Fodbold. Jego zespół pokonał gospodarzy 5:1, a on sam zszedł z boiska z golem i asystą na koncie.

Pierwsza połowa rozpoczęła się zdecydowanie nie po myśli gości z Kopenhagi. Już w 30. minucie Brondby przegrywało ze znacznie niżej notowanym rywalem, lecz w miarę szybko zdołało się otrząsnąć. Na przerwę obie ekipy schodziły przy wyniku remisowym.

Druga odsłona gry to kompletna dominacja podopiecznych Alexandra Zornigera. Stołeczna drużyna “ukąsiła” aż czterokrotnie. Autorem jednego z trafień był napastnik reprezentacji Polski, Kamil Wilczek, który zaliczył również asystę przy ostatniej bramce.

LSF – Broendby 1:5 (1:1)
1:0 – Emil Scott Rasmussen 30′
1:1 – Lasse Vigen Christensen 33′
1:2 – Besar Halimi 57′
1:3 – Kamil Wilczek 71′
1:4 – Jacob Soeberg 79′-sam.
1:5 – Lasse Vigen Christensen 87′