Szczęśliwe zakończenie dla ŁKS-u Commercecon Łódź!

4 sty 2017, 22:48

W 14 kolejce OrlenLigii ŁKS Commercecon Łódź podjął na swoim boisku Giacomini Budowlani Toruń. W pierwszym meczu lepsze okazały się torunianki wygrywając 3:0. Tym razem lepsze okazały się łodzianki wygrywając 3:2.

Pierwsza partia lepiej zaczęła się dla torunianek (1:3). Gospodynie szybko odrobiły straty (6:6). Po dobrych kontrach ŁKS po raz pierwszy wyszedł na prowadzenie (10:8). Goście nie czekali długo i odrobili starty (14:15). Czas dla drużyny z Łodzi nic nie pomógł (14:19). Zmiany w drużynie gospodyń przyniosły skutek (18:21). Uzyskane prowadzenie na początku seta przyniosło rezultat i to drużyna z Torunia wygrywa pierwszą partię 21:25.

Początek partii drugiej ułożył się po równo (3:3). Doskonałe ataki ze strony gospodyń dały im trzy punkty przewagi (8:5). Punktowy blok ze strony Kowalińskiej pomógł jej drużynie odrobić starty (12:11). Dobre rozegranie i taka w drużynie łodzianek dało im pewne prowadzenie (17:14). Szybkie odrobienie start torunianek dzięki błędom własnym gospodyń (17:19). Błędy własne dobiły drużynę z Łodzi (19:23). Mimo pewnego prowadzenia ŁKS-u to Giacomini Budowlani Toruń wygrywając kolejną partię 21:25.

Po 10-minutowej przerwie z lepszej strony pokazał się zawodniczki ŁKS-u (5:2). Nie musieliśmy długo czekać na odrobienie start przez torunianki (6:8). Dobra seria w wykonaniu łodzianek, odrobiła ich starty i dała prowadzenie (14:10). Kluczowa gra Sielickiej utrzymała przewagę ŁKS-u (19:15). Znakomita gra na kontrze i w przyjęciu dała pewną przewagę łodziankom (23:19). Zepsuta zagrywka ze strony gości dała wygraną gospodyniom 25:20.

Set czwarty lepiej zaczął się dla gości (2:4). Doskonała gra w drużynie przyjezdnej dała im trzy punkty przewagi (5:8). Zawodniczki ŁKS-u szybko odrobiły straty (11:11). Zacięta gra z obu stron i liczne błędy dały prowadzenie łodziankom (16:14). Mocne osłabienie w drużynie Budowlanych Toruń dało się we znaki (21:17). Dobra gra gospodyń dała im remis w całym meczu 25:18.

Ostatnia partia dzisiejszego meczu zaczęła się lepiej dla zespołu przyjezdnych (1:4). Dobra dyspozycja torunianek odrodziła się na nowo (4:6). Łodzianki szybko zaczęły odrabiać straty (8:9). Goście szybko odrobiły stracone punkty (10:12). Zawodniczki ŁKS-u nie odpuściły (13:13). Po mocnej końcówce na przewagi i odrabianiu start cały mecz wygrały zawodniczki z Łodzi 17:19.