Szukała z asystą!

Aktualizacja: 12 lut 2015, 21:13
12 lut 2015, 18:57

Łukasz Szukała znacząco przyczynił się do zwycięstwa Al-Ittihad FC  z Al-Faisaly FC 3:0. Polak zaliczył solidny występ, który przypieczętował asystą.

Łukasz Szukała rozegrał pełne 90 minut, a już w 14. minucie zaliczył pierwsza asystę. Idealnie dogranie w pole karne wykorzystał Abdulrahman Al-Ghamdi, który głową skierował piłkę do bramki rywali.

20-letni napastnik skomplementował w tym spotkaniu hat-trick, dzięki któremu drużyna Al-Ittihad FC przełamała fatalną passę ośmiu kolejek bez zwycięstwa.

Drużyna prowadzona przez Victora Piturce awansowała na 4. pozycję, jednak do lidera traci aż 10 punktów.

Autor: Grzesiek Hetman