Towarzyska porażka biało – czerwonych

27 mar 2017, 19:29

Niestety nie wzięli przykładu nasi młodzi reprezentanci z seniorów, którzy wczoraj wygrali w Podgoricy 2:1 z Czarnogórą. Nasi kadrowicze do lat 21 ulegli rówieśnikom z Czech 1:2.

Kielecka Kolporter Arena okazała się nieszczęśliwa dla naszej reprezentacji. W towarzyskim spotkaniu, przygotowującym do Euro, które ma się odbyć w naszym kraju, młodzi Polacy ulegli kadrowiczom z Czech 1:2 (0:0). Zwycięską bramkę nasi południowi sąsiedzi zdobyli w doliczonym czasie gry. Pierwsza połowa nie obfitowała w sytuacje, przez co dopiero w 50. minucie oglądaliśmy pierwszego gola, autorstwa Vaclava Cerny’ego. Po dwudziestu minutach wyrównał niezawodny w swoim klubie – Jarosław Niezgoda. Gdy wydawało się, że ta towarzyska potyczka zakończy się remisem, do akcji w 92. minucie wkroczył Ales Cermak, który dał wygraną przyjezdnym.