Urszula Radwańska odpadła z Australian Open!

19 sty 2015, 08:51

Przygoda Urszuli Radwańskiej w tegorocznym Australian Open nie trwała zbyt długo. Młoda krakowianka odpadła już w pierwszej rundzie ulegając rozstawionej Zarinie Dijas 6:3, 4:6, 2:6.

W zwycięstwie 21-letniej Kazaszki bardzo mocno pomogła nasza zawodniczka, która oprócz pierwszego seta kompletnie odpuściła zawody pomimo, iż to Dijas była w znacznie gorszej pozycji. Młoda tenisistka kompletnie nie czuła nawierzchni, a uderzane piłki bardzo często lądowały na aucie.

W drugim secie to Zarina zaczęła polować na Urszule i grać zdecydowanie lepiej od naszej zawodniczki. Ula broniła się jak mogła i starała nawiązać wyrównaną walkę, jednak to wszystko było na nic i drugi set padł łupem Dijas.

Trzeci set to gładkie zwycięstwo Kazaszki, która oddała rywalce jedynie 2 gemy. Ula pomimo ogromnej szansy nie potrafiła jej wykorzystać i odpadła już w pierwszej rundzie Australian Open.

Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz swoje mecze rozegrają we wtorek.

Autor: Grzegorz Hetman