[WIDEO] Apollon wygrywa ważny mecz, wejście smoka Piecha!

2 kwi 2017, 23:53

Apollon Limassol pokonał na wyjeździe w meczu 29. kolejki cypryjskiej pierwszej dywizji Omonię Nikozja 2:0, a drugą bramkę dla gości zdobył Arkadiusz Piech!

Były napastnik m.in. Ruchu Chorzów, Zagłębia Lubin i Legii Warszawa pojawił się na placu gry w 78. minucie przy stanie 1:0 zmieniając Chorwata Antona Maglica. Polak nie musiał długo czekać na pokazanie trenerowi, że to była jego bardzo dobra decyzja. Już pięć minut później były reprezentant Polski wykorzystał dośrodkowanie z prawej strony boiska i strzałem głową pokonał Konstantinosa Panagie.

W tabeli cypryjskiej ekstraklasy Apollon jest drugi ze stratą czterech punktów do prowadzącego APOEL-u. Omonia jest piąta, bez szans na awans do europejskich pucharów.