[WIDEO] Bayern nie daje szans Schalke, kolejny gol Lewandowskiego!

19 wrz 2017, 22:20

Robert Lewandowski nie zwalnia tempa! Po dwóch golach w weekend przeciwko Mainz tym razem kapitan reprezentacji Polski otworzył wynik spotkania w wyjazdowym meczu piątej kolejki niemieckiej Bundesligi przeciwko Schalke 04 Gelsenkirchen! Ostatecznie Bawarczycy wygrali na wyjeździe aż 3:0…

Lewandowski otworzył wynik spotkania w 25. minucie pewnie egzekwując rzut karny. Już cztery minuty później było jednak 2:0, a premierowe trafienie w Bundeslidze zaliczył wypożyczony z Realu Madryt James Rodriguez. Duży udział przy tej bramce miał również Polak, który świetnie zgrał piłkę klatką piersiową do Tolisso, który zaliczył asystę.

W drugiej połowie Carlo Ancelotti ewidentnie chciał już oszczędzać swoje największe gwiazdy. W 65. minucie zszedł Lewandowski, cztery minuty później Tolisso, a kwadrans przed końcem Martinez. To nie przeszkodziło jednak gościom by dobić Schalke. W 75. minucie piękną asystę zaliczył Rodriguez, a szans Fahrmannowi nie dał wprowadzony kilka minut wcześniej Vidal, który zarazem ustalił wynik spotkania.

W tabeli Bundesligi Bayern z dorobkiem 12 punktów prowadzi, ale ich najwięksi rywale swoje mecze rozegrają dopiero jutro. Schalke ma dziewięć “oczek” i przynajmniej do jutra zajmuje piąte miejsce.