[WIDEO] Bayern gromi, Lewy strzela hat-tricka, ale…Karny nietrafiony!

10 mar 2018, 18:12

Bayern Monachium rozbił na własnym stadionie Hamburger SV aż 6:0 w meczu 26. kolejki niemieckiej Bundesligi. Hat trickiem popisał się Robert Lewandowski, który po raz pierwszy od kilku lat przestrzelił rzut karny!

Losy meczu były przesądzone już po 19 minutach! Dwa gole Lewandowskiego i bramka Ribery’ego ustawiły cały mecz. W drugiej połowie najpierw wynik podwyższył Arjen Robben, następnie na 5:0 drugiego gola w tym meczu strzelił Franck Ribery, a w samej końcówce wynik ustalił Robert Lewandowski wykorzystując rzut karny i ustrzelając hat-tricka.

Można by było powiedzieć, że występ kapitana reprezentacji Polski był idealny, jednak niesmak pozostał również na jego twarzy. Wszystko przez zmarnowany rzut karny w 86. minucie. Polak po zmarnowaniu “11” przez kilka kolejnych minut był wyraźnie zniesmaczony. Drugiej szansy, którą otrzymał w 90. minucie już jednak nie zmarnował i pewnie pokonał Mathenia.

W tabeli niemieckiej Bundesligi Bayern prowadzi z ogromną, 20-punktową przewagą nad drugim Schalke 04. Hamburger SV z dorobkiem 18 oczek jest dopiero 17.

Bayern Monachium – Hamburger SV 6:0 (3:0).
1:0 – Franck Ribery 8′
2:0 – Robert Lewandowski 12′
3:0 – Robert Lewandowski 19′
4:0 – Arjen Robben 55′
5:0 – Franck Ribery 81′
6:0 – Robert Lewandowski 90′ (karny)