[WIDEO] El. LM: Wejście smoka Świerczoka! Hat-trick Polaka w 7 minut!

12 lip 2018, 00:12

Kapitalne wejście zaliczył Jakub Świerczok w pierwszym meczu II rundy eliminacji do piłkarskiej Ligi Mistrzów! Drużyna Polaka – Ludogorec Razgrad rozbiła na własnym stadionie Crusaders z Irlandii Północnej aż 7:0, a Polak zaliczył klasycznego hat-tricka!

Reprezentant Polski pojawił się na placu gry w 68. minucie zastępując Rumuna Claudiu Keseru przy stanie 4:0. Już pięć minut po wejściu po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców wykorzystując podanie Marcelinho. Po kolejnych pięciu minuta było już 6:0. Tym razem były napastnik KGHM Zagłębia Lubin wykorzystał błąd obrony przyjezdnych. W 80. minucie Świerczok ustrzelił klasycznego hat-tricka i dobił Crusaders ustalając wynik spotkania.

Poza kadrą meczową znalazł się Jacek Góralski, który do zespołu dołączy później ze względu na grę na mistrzostwach świata.

Ludogorec Razgrad 7-0 Crusaders FC
Marcelinho 25, 66, Rodney Brown 40 (s), Claudiu Keșerü 53, Jakub Świerczok 73, 78, 80