[WIDEO] Grad goli w Hull, Grosicki z asystą!

Aktualizacja: 6 kwi 2017, 00:06
5 kwi 2017, 22:36

W 31. kolejce Premier League drużyna Kamila Grosickiego – Hull City podejmowało na swoim stadionie ekipę z Middlesbrough. W pierwszej połowie padło aż pięć bramek, a przy jednej z nich asystą popisał się Kamil Grosicki.

Mecz nie zaczął się zbyt dobrze dla gospodarzy, bowiem już w 5. minucie do bramki “Tygrysów” trafił Alvaro Negredo. Drużyna Grosickiego szybko wyrównała za sprawą Lazara Markovicia, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym i posłał piłkę do bramki rywali.

Hull wyszło na prowadzenie już kilka minut później. Niasse dostał ładne podanie z główki od Abela Hernandeza i mocnym strzałem wpakował futbolówkę zza “szesnastki” do siatki rywala. Wynik na 3:1 podwyższył później sam Hernandez. Urugwajczyk dostał świetną piłkę od “Grosika” i z bliskiej odległości zdobył bramkę.

Już w doliczonym czasie pierwszej połowy goście zdołali zdobyć kontaktowe trafienie. Na listę strzelców wpisał się Marten De Roon. W 70. minucie Hull City podwyżsyzło wynik meczu na 4-2. Po dośrodkowaniu z wolnego, Harry Maguire pokonał brakarza gości ładnym strzałem z główki.

Hull City – Middlesbrough 4:2 (3:2)

Bramki: 0:1 Negredo (5.), 1:1 Marković (14.), 2:1 Niasse (27.), 3:1  Hernandez (33.), 3:2 De Roon (45+1.), 4:2 Maguire (70.)