[WIDEO] Kolejna bramka Piotra Zielińskiego, Napoli wraca na fotel lidera!

16 gru 2017, 21:33

SSC Napoli skorzystało z potknięcia Interu Mediolan (przegrał 1:3 z Udinese) i po dzisiejszym meczu jest ponownie liderem Serie A. Drużyna Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika triumfowała dziś natomiast 3:1 nad Torino, a jedną z bramek zdobył pomocnik reprezentacji Polski.

“Zielu” jest w ostatnim czasie wystawiany w Napoli na pozycji skrzydłowego, co sprawiło, że Polak częściej trafia do siatki. Ogółem, w ciągu ostatniego miesiąca, 23-latek strzelił 4 gole w 7 meczach. Dzisiaj jego bramka zmieniła stan rywalizacji na 2:0 dla gości, ponieważ w 4. minucie wynik otworzył Kalidou Koulibaly. Zieliński pokonał natomiast Salvatore Sirigu w 25. minucie, popisując się świetnym przyjęciem piłki po kreatywnym podaniu Jorginho.

Jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisał się także Marek Hamšík. Jedyne trafienie dla “Byków” padło w 63. minucie, a jego autorem został Andrea Belotti.

Polak na boisku przebywał do 70. minuty, jego miejsce zajął Lorenzo Insigne. Arkadiusz Milik znalazł się rzecz jasna poza kadrą Napoli, nasz napastnik do pełnej dyspozycji ma wrócić już za kilka tygodni.