Strona główna Piłka nożna Kolejny popis Mierzejewskiego! Piękny gol Polaka!

[WIDEO] Kolejny popis Mierzejewskiego! Piękny gol Polaka!

0
PODZIEL SIĘ

Adrian Mierzejewski nie zamierza zwalniać tempa! Reprezentant Polski strzelił kolejną piękną bramkę, a jego Sydney FC w meczu 15. kolejki A-League rozbiło na wyjeździe 3:0 Brisbane Roar…

Polski pomocnik rozegrał cały mecz i znów rządził w środku pola rozdzielając większość akcji swojej drużyny. Goście prowadzenie objęli już w 19. minucie po golu Brazylijczyka Deivson Rogerio Bobo. Taki wynik utrzymywał się przez kolejne pół godziny. Wówczas do gry wkroczył Mierzejewski, który bardzo ładnym strzałem sprzed pola karnego dał ekipie ze stolicy Australii pewne prowadzenie. Dzieła zniszczenia na pięć minut przed końcem meczu dokończył doświadczony, 34-letni pomocnik David Carney.

W tabeli A-League Sydney FC z dorobkiem 38 punktów w 15 meczach zajmuje pierwsze miejsce z aż 11-punktową przewagą nad drugim Newcastle Jets.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułLegia chce kolejnego reprezentanta Chorwacji!
Następny artykułHistoryczny wynik polskiego mistrza Wimbledonu!

Sport to moje główne hobby. Począwszy od futbolu, a kończywszy na…szachach. W swoim życiu miałem styczność z wieloma dyscyplinami. Koszykówka, siatkówka, piłka nożna, tenis czy bieganie. Teraz postanowiłem to doświadczenie i wiedzę przelewać na nowy projekt Polski-sport.pl!

Komentarze