[WIDEO] LM: Karabach z Rzeźniczakiem w składzie w decydującej fazie!

1 sie 2017, 21:12

Wielki sukces azerskiego Karabachu Agdam Jakuba Rzeźniczaka! Mistrzowie Azerbejdżanu pokonali na wyjeździe 2:1 Sheriff Tiraspol i awansowali do decydującej fazy kwalifikacji!

Po pierwszym meczu sytuacja byłego kapitana Legii Warszawa nie była najlepsza bowiem w Agdam padł bezbramkowy remis i w lepszej sytuacji przed rewanżem byli Mołdawianie.

W Tiraspolu to jednak Karabach był zdecydowanie lepszą drużyną i jeszcze przed przerwą objął prowadzenie. W doliczonym czasie pierwszej połowy prowadzenie gościom dał Dino Ndlovu. Na pięć minut przed końcem losy dwumeczu zostały rozwiązanie bowiem prowadzenie podwyższył Hiszpan Michel. Gospodarze w ostatniej minucie zdołali zdobyć jeszcze bramkę kontaktową, ale to było wszystko na co było stać tego wieczora Sheriff.

Jakub Rzeźniczak pojawił się na placu gry w 31. minucie zastępując kontuzjowanego Maksim Medvedeva.