[WIDEO]: Napoli wciąż liderem, bramka Zielińskiego!

18 lis 2017, 22:37

SSC Napoli pokonało AC Milan 2-1 w ramach 13. kolejki Serie A i bez względu na wyniki pozostałych drużyn pozostaną oni liderem ligi włoskiej.

Wynik meczu w 33. minucie meczu otworzył Lorezno Insinge. Włoch wykorzystał świetne zagranie z środkowej strefy boiska od Jorginho, po czym stanął ,,oko w oko” z Gianluigim Donnarummą i pewnie pokonał go uderzeniem z bliskiej odległości.

W 69. minucie spotkania na placu gry pojawił się reprezentant Polski Piotr Zieliński. Długo nie trzeba było czekać na efekt zmiany trenera gospodarzy. Już 4 minuty później popularny ,,Zielu” wpisał się na listę strzelców. Polak zamienił na bramkę bardzo dobre podanie od Driesa Mertensa i założył ,,siatkę” bramkarzowi gości. W doliczonym czasie honorowe trafienie dla AC Milanu zdobył Alessio Romagnoli.

Z 35 punktami na koncie Napoli pozostaje liderem Serie A, dla Milanu zaś była to kolejna porażka z topowym zespołem z ligi i w konsekwencji już szósta w obecnych rozgrywkach.

SSC Napoli – AC Milan 2:1 (1:0)

1:0 Insigne 33′

2:0 Zieliński 73′

2:1 Romagnoli 90+2′