[WIDEO] Piech bohaterem Apollonu, dublet polskiego napastnika

19 lut 2017, 18:19

Arkadiusz Piech ustrzelił dublet dla Apollonu w wygranym 3-0 spotkaniu 24. kolejki cypryjskiej ekstraklasy z Karmiótissą. 32-letni napastnik uzbierał na swoim koncie siedem bramek w obecnych rozgrywkach.

Apollon Limassol mierzył się dziś z Karmiótissą w meczu 24. kolejki ligi cypryjskiej. Gospodarze przed tym spotkaniem zgromadzili na swoim koncie 50 punktów, plasując się w samej czołówce. Z kolei goście z dorobkiem 24 oczek zajmowali dziesiątą lokatę w ligowej tabeli.

Bohaterem Apollonu w tym meczu został 32-letni Arkadiusz Piech, który zdobył dla swojego zespołu dwa gole. Polak otworzył wynik meczu tuż przed przerwą, uderzeniem głową wykańczając dośrodkowanie. Minutę po rozpoczęciu drugiej połowy podwyższył na 2:0, wykorzystując błąd defensywy gości. Apollon ostatecznie zwyciężył 3:0, a na listę strzelców wpisał się jeszcze Aléx da Silva.