[WIDEO] Piękna bramka Rybusa na otarcie łez

15 mar 2018, 19:26

Lokomotiw Moskwa został rozbity na własnym stadionie aż 1:5 przez Atletico Madryt w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Europy. Na pocieszenie pięknym trafieniem popisał się reprezentant Polski, Maciej Rybus.

W pierwszym meczu ekipa ze stolicy Hiszpanii wygrała bardzo wysoko bo 3:0 i jasnym było, że awans Lokomotiwu był blisko zeru. Gospodarzy już 16. minucie dobił Correa i stało się jasne, że w dwumeczu już nic się nie wydarzy.

Cztery minuty później do wyrównania doprowadził Maciej Rybus popisując się pięknym uderzeniem z ponad 25 metrów! Niestety, to był jedyny moment radości na trybunach.

W drugiej połowie moskiewska drużyna wyraźnie się odkryła co skrzętnie wykorzystali goście. Najpierw w 47. minucie prowadzenie Atletico dał Niguez, następnie dwie bramki zdobył Fernando Torres, a dzieła zniszczenia dopełnił w 85. minucie Griezmann.