[WIDEO] PNA: “Prezes” przypomniał o sobie polskim kibicom. Ładne trafienie Burkińczyka

18 sty 2017, 19:49

Prejuce Niguimbe Nakoulma zdobył bramkę w zremisowanym 1:1 meczu z Gabonem w ramach drugiego spotkania fazy grupowej Pucharu Narodów Afryki.

Mimo iż były napastnik Górnika Zabrze potyczkę z Gabonem rozpoczął na ławce rezerwowych to pojawił się na murawie już w 11. minucie kiedy to zmienił Jonathana Pitroipa. Dwanaście minut później popularny “Prezes” dał prowadzenie swojej drużynie.

Na jego nieszczęście w 38. minucie Pierre-Emerrick Aubemeyang egzekwując rzut karny wyrównał stan rywalizacji.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1. Burkińczycy swoje pierwsze spotkanie na Pucharze Narodów Afryki również zremisowali i po dwóch meczach mają dwa punkty. Swoje zmagania w grupie A zakończą potyczką z reprezentacją Guinei-Bissau.