[WIDEO] Polak wygrał młodzieżową Ligę Mistrzów!

24 kwi 2017, 21:59

W półfinale Ligi Mistrzów jest Kamil Glik i jego Monaco, a już dziś 19-letni Bartłomiej Żynel pokazał naszemu stoperowi jak wygrywać najważniejsze trofeum w Europie!

Bramkarz austriackiego Red Bull Salzburg wygrał młodzieżową Ligę Mistrzów! Jego drużyna po wyeliminowaniu w półfinale wielkiej FC Barcelony (więcej TUTAJ) w wielkim finale pokonała Benficę Lizbona 2:1.

Mecz podobnie jak w starciu z Hiszpanami lepiej rozpoczął się dla rywali. W 29. minucie asystę 18-letniego Joao Filipe wykorzystał jego rówieśnik Jose Gomes i wyprowadził Benficę na prowadzenie. W drugiej połowie do ataku ruszyła ekipa z Salzburga. Najpierw w 72. minucie do remisu doprowadził Zambijczyk, Patson Daka, a cztery minuty później wielki triumf Austriakom dał Alexander Schmidt.

Bartłomiej Żynel oczywiście rozegrał pełne 90 minut i był bardzo pewnym punktem triumfatorów Ligi Mistrzów!