[WIDEO] Wielki mecz napastnika Legii. W pojedynkę wygrał z Turcją!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 11:33
13 lis 2017, 20:21

Czy to będzie wielkie przełamanie Armando Sadiku? Napastnik Legii Warszawa strzelił dwie bramki i zaliczył asystę, a jego Albania niespodziewanie pokonała na wyjeździe Turcję 3:2 w towarzyskim meczu rozgrywanym w Antalyi!

Przyjezdni bardzo dobrze rozpoczęli mecz towarzyski obejmując prowadzenie za sprawą Sadiku w 24. minucie. Kwadrans później ten sam zawodnik podwyższył wynik spotkania na 2:0! Kiedy wydawało się, że Albańczycy zejdą do szatni w świetnych humorach czerwoną kartkę za drugą żółtą otrzymał 30-letni pomocnik Ledian Memushaj.

Tuż po zmianie stron grający z przewagą jednego gracza gospodarze rozpoczęli odrabianie strat. W 47. minucie kontaktową bramkę dla Turków zdobył Cengiz Under. Nadzieja kibiców zgromadzonych na stadionie nie trwała jednak długo bo już osiem minut później Albania znów uciekła na dwie bramki. Tym razem Sadiku zaliczył asystę, a gola zdobył Eros Grezda. Gospodarze jeszcze walczyli, ale było ich stać tylko na jedno trafienie. Pół godziny przed końcem wynik meczu ustalił wprowadzony chwilę wcześniej Emre Akbaba.