[WIDEO] Wielki powrót Teodorczyka! Polak dał Anderlechtowi mistrzostwo Belgii!

18 maj 2017, 22:20

Takiego powrotu po licznych wpadkach i minutach bez strzelonego gola nie mógł wymarzyć sobie nawet sam Łukasz Teodorczyk! Reprezentant Polski jednym meczem zamknął usta krytykom i dał Anderlechtowi mistrzostwo Belgii!

W meczu 9. kolejki grupy mistrzowskiej Jupiler League Anderlecht mierzył się na wyjeździe z Charleroi. Zwycięstwo dawało zespołowi Polaka mistrzostwo Belgii, ale od 27. minuty po golu Chrisa Bedii przegrywali 0:1. W drugiej połowie do ataku ruszyli jednak goście. W 59. minucie po raz pierwszy “ukuł” Teodorczyk, a na 10 minut przed końcem wyprowadził Anderlecht na prowadzenie dając tym samym ekipie ze stolicy mistrzostwo Belgii! W samej końcówce wynik spotkania na 3:1 ustalił rezerwowy Massimo Bruno.