[WIDEO] Wyróżnienie dla Kamila Grosickiego. Polak najlepszy w listopadzie

6 gru 2017, 15:35

Kamil Grosicki na początku listopada zaliczył fantastyczne trafienie w ligowym pojedynku z Sheffield United. Kunszt Polaka docenili kibice Hull City, którzy gola naszego reprezentanta wybrali najładniejszą bramką miesiąca.

Polski skrzydłowy spotkanie z Sheffield United rozpoczął w podstawowym składzie. W 29. minucie były zawodnik Rennes przy stanie 0:0 fantastycznie przymierzył ze znacznej odległości dając prowadzenie swojej drużynie. Niestety ostatecznie drużyna naszego reprezentanta przegrała ten mecz 1:4.

Gol Kamil Grosickiego z tamtego spotkania nie został jednak zapomniany. 29-latek w internetowym głosowaniu na najładniejszą bramkę listopada w zespole Hull City zebrał aż 62% głosów i zdecydowanie pokonał konkurencję.

W obecnym sezonie ligowym Polak zagrał w 19 meczach w których zdobył 5 bramek i zaliczył 4 asysty. Niestety jednak ostatniego okresu skrzydłowy nie może zaliczyć do udanych. W ostatnich trzech meczach zagrał łącznie zaledwie 34 minuty.

Zespół Grosickiego także nie ma powodów do radości. Hull mające walczyć o szybki powrót do Premier League po 20 kolejkach ma zaledwie trzy punkty przewagi nad strefą spadkową.