Wielkie emocje na inaugurację kolejki Nice I ligi!

22 wrz 2017, 22:36

Wielkie emocje mieli kibice zgromadzenie na stadionie w Katowicach, gdzie ich miejscowy GKS mierzył się na otwarcie 10. kolejki piłkarskiej Nice I ligi z Chrobrym Głogów. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Mecz wręcz idealnie rozpoczął się dla gospodarzy, którzy po pierwszej połowie pewnie prowadzili 2:0. Najpierw w 24. minucie piłkę do siatki skierował Czech Jakub Yunis, z kolei trzy minuty przed przerwą Sławomira Janickiego pokonał Bartlomiej Kalinkowski. Druga połowa jednak należała już do gości. Najpierw w 57. minucie kontaktową bramkę dla Chrobrego zdobył Przemysław Stolc, a do remisu 10 minut później z rzutu karnego doprowadził Mateusz Machaj, który jak się okazało ustalił również wynik spotkania.

W tabeli Nice I ligi Chrobry z dorobkiem 18 punktów zajmuje aktualnie trzecie miejsce. GKS ma połowę “oczek” mniej i jest dopiero 15.

GKS Katowice 2-2 Chrobry Głogów
Jakub Yunis 24, Bartłomiej Kalinkowski 42 – Przemysław Stolc 57, Mateusz Machaj 67 (k)