World Tour: Polska para na podium!

20 maj 2018, 17:33

Piotr Kantor i Bartosz Łosiak zdobyli brąz podczas turnieju World Tour w siatkówce plażowej w brazylijskiej Itapemie.

W tak zwanym “małym finale” Polska para pokonała Brazylijczyków Vitor Felipe, Guto 2:0. W całym spotkaniu nie brakowało emocji, szczególnie w pierwszej odsłonie, gdy reprezentanci gospodarza turnieju byli blisko zakończenia seta na swoją korzyść. Biało-Czerwoni niemalże w ostatniej chwili odebrali im prowadzenie i triumfowali ostatecznie 21:19. Wo znacznie podbudowało naszych reprezentantów. Gra była wyrównana, jednak w połowie seta to Kantor i Łosiak wyrwali się na prowadzenie i nie wypuścili go z rąk już do samego końca spotkania. Przypieczętowali brązowy medal wygrywając w drugim secie z bezpieczną przewagą – 21:17.

Vitor Felipe/Guto (BRA) – Kantor/Łosiak (POL) 0:2
(19:21, 17:21)