Wygrana GKS-u Katowice w Kluczborku

12 mar 2016, 19:46

MKS Kluczbork przegrał u siebie z GKS-em Katowice 1:2 (0:2) w meczu 21. kolejki I ligi.

Świetnie ten mecz rozpoczęli goście, bo już w 3.minucie wyszli na prowadzenie. Czerwiński kapitalnie dośrodkował w pole karne, a tam niepilnowany Bartosz Iwan nie miał problemu z pokonaniem Rudnickiego. Katowiczanie dominowali też w kolejnych minutach. W 25. minucie podwyższyli prowadzenie na 2:0. Świetne podanie z głębi pola do Goncerza, ten zwiódł Orłowicza podał do środka do Krzysztofa Wołkowicza, który pewnie umieścił piłkę w siatce. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Po przerwie do ataków przeszła drużyna MKS-u Kluczbork. Już siedem minut po rozpoczęciu drugiej połowy gospodarze zdobyli bramkę kontaktową. Piłkę do siatki wpakował Sebastian Deja, który dostał świetne dośrodkowanie od Szewczyka. Kolejne minuty to wciąż przewaga MKS-u. Zawodnicy z Kluczborka stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, jednak piłka nie chciała wpaść do bramki drużyny z Katowic. Ostatecznie to katowiczanie wywieźli z Kluczborka komplet punktów.

MKS Kluczbork 1-2 GKS Katowice
Sebastian Deja 51 – Bartosz Iwan 3, Krzysztof Wołkowicz 24

MKS: 30. Krystian Rudnicki – 11. Adam Orłowicz, 17. Łukasz Ganowicz, 26.Bartosz Brodziński, 7. Łukasz Uszalewski – 6. Michał Szewczyk, 25. Piotr Kasperkiewicz (46, 77. Sebastian Deja), 13. Marcin Nowacki (70, 23. Michał Kojder), 5. Rafał Niziołek, 21. Kamil Kuczak – 19. Maciej Kowalczyk (74, 8.Piotr Giel).

GKS: 96. Mateusz Kuchta – 4. Alan Czerwiński, 27. Mateusz Kamiński, 21. Oliver Práznovský, 3. Marcin Flis – 8. Maciej Bębenek (90, 77. Patryk Szymański), 23. Łukasz Pielorz, 25. Filip Burkhardt (81, 20. Sławomir Duda), 38. Bartosz Iwan (67, 28. Povilas Leimonas), 11.Krzysztof Wołkowicz – 7. Grzegorz Goncerz.

źródło: własne/90minut.pl