Wygrana KRAM Startu Elbląg przed własną publicznością

12 kwi 2017, 22:33

To było dobre spotkanie w wykonaniu obu drużyn, które po nerwowej końcówce zakończyło się zwycięstwem gospodyń.

Mecz nieco lepiej rozpoczęły szczecinianki, które dały się dogonić dopiero w dwunastej minucie (6:6). Później gra obu drużyn wyrównała się i praktycznie do samego końca pierwszej połowy toczyła się walka punkt za punkt (12:12).

Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkową przewagą piłkarek z Elblągu (15:14).

W dalszej części meczu szczecinianki nie grały już tak ambitnie jak w poprzedniej odsłonie (18:15). Dopiero na dziesięć minut przed końcem meczu gospodynie zmniejszyły straty do jednego punktu (21:20).

Gospodynie spotkania jednak nie odpuściły do samego końca, co koniec końców dało im trzypunktowe zwycięstwo (29:26).

KRAM Start Elbląg – Pogoń Baltica Szczecin 29:26 (15:14)

KRAM Start Elbląg: Szywerska, Powaga, Klarkowska – Balsam, Hawryszko, Grobelska, Waga, Muchocka, Jędrzejczyk, Kwiecińska, Gerej, Lisewska, Stokłosa, Świerżewska, Andrzejewska, Szopińska

Pogoń Baltica Szczecin: Płaczek, Krupa, Wawrzynkowska – Bancilon, Noga, Szczecina, Costa, Królikowska, Zimny, Koprowska, Zawistowska, Kochniak, Blazevic, Yashchuk