Wyniki drugiej kolejki TBLK

23 wrz 2015, 21:05

Dziś odbyło się pięć spotkań w ramach drugiej kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet. Dosyć łatwe wygrane zanotowały ekipy Artego (z Gorzowem) oraz AZS UMCS Lublin (z Sosnowcem). W minorowych nastrojach do domu wracają podopieczne nowego trenera kadry kobiet. Zespół MKK Siedlce przegrał drugi mecz w tym sezonie. Spotkanie Wisły Kraków z MUKS Poznań obędzie się jutro.

ARTEGO BYDGOSZCZ – KSSSE AZS GORZÓW WIELKOPOLSKI 72:55 (21:19, 14:14, 19:6, 18:16)

Najlepszą zawodniczką spotkania uznać należy Amishe Carter, zdobywczynie 20 pkt, 8 zbiórek i 5 przechwytów.

ŚLĘZA WROCŁAW – MKK SIEDLCE 74:61 (20:23, 15:20, 16:9, 23:9)

W pierwszej połowie lepiej szło drużynie z Mazowsza. Po zmianie stron podopieczne trenera Mołłova zgubiły skuteczność w ataku w efekcie czego ośmiopunktowa zaliczka z pierwszej połowy nie wystarczyła.

ENERGA TORUŃ – MKS POLKOWICE 67:75

PSZCZÓŁKA AZS UMCS LUBLIN – JAS FBG ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 68:48