Złe miłego początki Torino. Glik z asystą!

30 sie 2015, 22:34

Torino z Kamilem Glikem w podstawowym składzie pokonał na własnym stadionie 3:1 Fiorentinę w meczu 2. kolejki Serie A!

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy już w 10. minucie za sprawą Marcosa Alonso objęli prowadzenie.

Na szczęście ekipa dowodzona przez Glika nie zamierzał się poddawać, jednak straty zaczęli odrabiać dopiero w drugiej części spotkania.

W 67. minucie wyrównanie gospodarzom dał Moretti, a asystą popisał się kapitan reprezentacji Polski. Dwie minuty później mieliśmy już 2:1, a ku uciesze kibiców do siatki Fiorentiny trafił Fabio Quagliarella. Wynik na 13 minut przed końcem spotkania ustalił Baselli.

W tabeli po dwóch kolejkach Torino jest drugie z kompletem punktów. Fiorentina z trzema punktami plasuje się na 10. miejscu.