Zwycięstwa faworytów!

Aktualizacja: 1 sie 2015, 11:31
15 gru 2014, 18:00

27. kolejka obyła się bez niespodzianek. Unia Oświęcim nie zawahała w meczu z ostatnim GKS-em i pokonała go 8:0. Bramki dla gości strzelili tylko trzej hokeiści: Bepierszcz x4, Jan Danecek x3 oraz Kalinowski. Podobny wynik miał miejsce w Bytomiu, gdzie przyjechał JKH GKS Jastrzębie. Gospodarze już po 1. tercji przegrywali 4:0. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 0:9. Comarch Cracovia pokonała u siebie MUKS Orlik 5:1. Z kolei męczyły się dwie pierwsze drużyny ligi. Sanok po dwóch tercjach przegrywał nieoczekiwanie z Janowem. Jednak po bramkach Zapały w 44. minucie, a także Sinagla w 47. goście odwieźli pełną pulę punktów. Z kolei lider udał się do Podhala. Pociecha i Sokół sprawili, że przyjezdni prowadzili po 40 minutach 2:0. Co prawda Kmiecik strzelił kontaktową bramkę, ale w 49. minucie decydującą bramkę strzelił Kartoszkin.