Bonusy bukmacherskie na start. Dowiedz się, na co możesz liczyć

W Polsce zakłady bukmacherskie prześcigają się w promocjach, z których skorzystać może nowy, jak i doświadczony typer. Sprawdź na jakie bonusy możesz liczyć w 2021 roku.

Na początek warto zacząć od wytłumaczenia, czym ów bonusy bukmacherskie są. W największym skrócie: to szereg udogodnień i promocji, z jakich można korzystać używając stron internetowych i aplikacji mobilnych legalnych bukmacherów w Polsce. Te przysługują zarówno stałym użytkownikom, jak i nowicjuszom. Ci drudzy mogą dodatkowo liczyć na bonusy przydzielane na start. Najczęściej natkniemy się na nie korzystając z aplikacji lub strony internetowej, lecz na ciekawe promocje można trafić też w punktach stacjonarnych. 

Bonusy bukmacherskie 2021 – na co możesz liczyć na start? 

Tak zwane „bonusy powitalne” są powszechne i często spotykane wśród legalnych zakładów bukmacherskich. To na przykład premie finansowe za pierwszy i drugi depozyt, a także cała paleta bonusów startowych za założenie konta. Dysponuje nimi praktycznie każdy bukmacher w Polsce. Firmy wręcz prześcigają się w kreowaniu ofert i gratyfikacji za wejście w daną markę bukmacherską. Konkurencja jest bardzo duża, na czym korzysta użytkownik mogący przebierać w propozycjach.

Niektóre z bonusów na start nie wybijają się ponad to, co proponuje konkurencja. Jednak zdarzają się i flagowe bonusy, wokół których budowana jest cała otoczka marketingowa. Celem tych działań jest zachęcenie typera do związania się z danym zakładem bukmacherskim. 

Warto pamiętać, by przy wyborze bonusu nie sugerować się jedynie jego atrakcyjnością, zaś przed podjęciem decyzji proponujemy zapoznać się z regulaminem. Powód jest dość oczywisty – nie każdy będzie w stanie spełnić warunki wypłaty środków bonusowych, jakie zostały przewidziane przez firmę bukmacherską. Może się okazać, że spełnienie założeń zawartych w regulaminie będzie zbyt trudne. Dlatego przed rejestracją warto oszacować swoje możliwości. 

Bonusy na start podzielimy też na te wymagające wpłacenia depozytu, niewymagające żadnych wpłat, jak i te obwarowane koniecznością obrotu pieniędzmi, jakie wpłaciliśmy na konto. Również w tym miejscu zachęcamy wszystkich do wnikliwego zapoznania się z warunkami wejścia w dane zakłady bukmacherskie. 

Bez depozytu? A może jednak z depozytem? Oto jest pytanie! 

Pierwszy z nich, choć ma wiele minusów, wciąż jest niezwykle popularny wśród nowych typerów. Bonus powitalny bez depozytu to ukochana opcja wejścia w zakłady bukmacherskie przede wszystkim przez nowicjuszy, ale korzystają z nich także doświadczeni gracze. Dlaczego? Już wyjaśniamy!

Zalety bonusów bez depozytu: 

  • Nie ponosimy ryzyka przegrania własnych środków, bo obracamy darmową pulą pieniędzy przyznanych przez bukmachera. 
  • Doświadczeni typerzy mogą w ten sposób szybko przetestować innego bukmachera. 
  • Nowi użytkownicy mają szansę bez ryzyka sprawdzić się w zakładach bukmacherskich. 

Na tym z grubsza można zakończyć. Minusów niestety jest nieco więcej. Pieniądze przyznawane na start bez depozytu to zwykle niewielkie kwoty. Co więcej, w regulaminie bukmacherzy zastrzegają, że zanim wypłacimy środki, musimy spełnić określone warunki. Przykładowo trzeba wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Trzeba pamiętać również, że bonus bez depozytu ma zwykle bardzo krótki czas realizacji. Mimo wszystko, ta forma jest nadal jest ciekawa i możemy być pewni, że na każdej stronie internetowej w dziale „bonusy bukmacherskie 2021” będzie to absolutne TOP3 wśród ofert dla nowych użytkowników.

Z kolei najbardziej popularny wśród samych zakładów bukmacherskich jest bonus od depozytu. Jego działanie jest dość proste – zakładamy konto, wpłacamy pieniądze (minimum określone w regulaminie), po czym na nasze konto spływa bonus powitalny. Zwykle jeśli wpłacimy na przykład 300 złotych, bukmacher przyzna nam kolejne 300 złotych. Jednak nie możemy tego robić w nieskończoność. Ta, jak i wiele innych promocji, ma nałożone określone limity (np. maksymalny bonus to 1000 złotych). 

Ale w przypadku i tego bonusu, zanim kwota przejdzie na saldo główne, wcześniej musimy zrealizować kilkukrotny obrót kwoty bonusu. Warunki obrotu przy bonusie od depozytu wymagają nieraz nawet sześciokrotnego obrotu bonusowych pieniędzy. To niejedyne ograniczenia i warto o nich poczytać – najlepiej przed ukończeniem procesu rejestracji. 

Początkujący mogą sięgnąć także po popularny cashback. Po rejestracji zasilamy konto i zaczynamy grać. W tym przypadku bonus wpłynie na nasze konto dopiero po przegranej – bukmacher zwraca nam część stawki zakładu. 

Doświadczeni typerzy i weterani mogą spać spokojnie. Bonusy bukmacherskie także dla nich

Zanim zwiążemy się na stałe z jakimś zakładem bukmacherskim warto wcześniej dowiedzieć się, jak wiele może nam zaoferować przy długiej współpracy. Jak często organizowane są przez niego okolicznościowe oraz okazjonalne promocje? Czy proponuje swoim użytkownikom cykliczne akcje promocyjne? Jak mocno rozwinięty jest u niego program lojalnościowy? Nim danemu bukmacherowi powiemy sakramentalne „TAK”, na te pytania trzeba sobie koniecznie odpowiedzieć! 

Co więcej, także już zarejestrowani typerzy mogą sięgać po między innymi darmowe zakłady, bonusy od depozytu, czy bonusy bez depozytu. Czasami użytkownik może zostać zaskoczony choćby kodem promocyjnym do wykorzystania przy dokonaniu wpłaty depozytowej. Ale typerzy mogą skorzystać też z tak zwanych „zakładów bukmacherskich bez podatków”, dzięki którym zysk podskakuje do góry o całe 14 procent. A słyszeliście może o bonusach bukmacherskich polegających na zwiększeniu wygranej? O nich, jak i o konkursach bukmacherskich, też warto więcej poczytać decydując się na typowanie w ramach danego zakładu bukmacherskiego. Więcej informacji na temat bonusów znajdziesz tutaj

***

Z pewnością po tym artykule w głowie pojawia się więcej pytań, niż odpowiedzi. W końcu wybór zakładów bukmacherskich nie jest taki łatwy i wymaga większego zaangażowania. Jednak nade wszystko najistotniejszy jest tutaj rozsądek i zdrowe podejście. Jeśli do tego dołożymy sporo czasu na czytanie warunków oraz regulaminów bonusów, podjęta decyzja będzie dojrzała i miejmy nadzieję – najwłaściwsza. 

load_with_js

Podobne teksty

Komentarze

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA