Strona główna Bez kategorii Nowe maszyny slotowe na rynku w 2020 roku

Nowe maszyny slotowe na rynku w 2020 roku

0

Jak co roku w kasynach online na całym świecie pojawiają się dziesiątki, albo wręcz setki  nowych maszyn slotowych. A to oznacza, że gracze preferujący VulkanBet automaty stoją przed trudnym dylematem wyboru tych kilku albo nawet jednej zasługujących na bliższe poznanie. Jeśli też masz z tym problem, dziś podamy Ci pomocną dłoń! W dalszej treści naszego dzisiejszego artykułu zaprezentujemy Ci bowiem kilka najlepszych naszym zdaniem maszyn slotowych, które pojawiły się na rynku w 2020 roku. Zapraszamy do lektury!

Hot Chilli

Jako pierwszą prezentujemy bardzo interesującą grę wyprodukowaną przez firmę Pragmatic Play.  Nosi ona nazwę Hot Chilli i dotyczy szeroko pojętej tematyki chińskiego jedzenia i kuchni. W zasadzie można równie dobrze uznać, że jest to jednak kuchnia meksykańska, a producent nie rozwiązuje jednoznacznie tej zagadki. Sam przyznasz na pewno, że jest to wyjątkowo niecodzienny motyw jak dla gry hazardowej, nieprawdaż?

Ponadto na pewno zaskoczy Cię fakt, że mamy tutaj grę wykorzystującą klasyczną mechanikę w układzie 3×3, czyli mamy tutaj trzy bębny oraz dziewięć pozycji w oknie gry. Dodaj do tego niezły jak na maszynę slotową z trzema bębnami wskaźnik RTP wynoszący 96,52% oraz 9 aktywnych linii wygrywających i okazuje się, że mamy do czynienia z potencjalnie ciekawą grą.

O jej jakości może także świadczyć spora liczba funkcji dodatkowych jak na przykład wildy zwykłe oraz specjalne, zapewniające mnożnik wygranej do aż x5 (tak, w grze z trzema bębnami!), a także średnia zmienność dająca szansę na spore wygrane.

The Sword and the Grail

Kolejna gra w naszym zestawieniu pochodzi z firmy Play’n O. Ta gra czerpie całymi garściami ze słynnej legendy o królu Arturze i rycerzach Okrągłego Stołu. Na bębnach znajdziesz więc sporą liczbę znanych postaci zasiadających w legendarnym zamku Camelot, a jednym z najbardziej pożądanych przez graczy symboli będzie nomen omen symboliczny święty Graal.

Firma Play’n GO umieściła w swoim najnowszym produkcie 5 bębnów i trzy rzędy symboli, czyli wielokrotnie sprawdzoną mechanikę w układzie 5×3. Do tego dochodzi 20 aktywnych linii wygrywających. Teoretyczna wygrana w tej maszynie slotowej może wynieść nawet 10 000 razy zakład postawiony na grę – a jeśli wziąć pod uwagę, że możesz postawić nawet 100 euro na jeden spin, jak łatwo policzyć, do wygrana jest aż 1 milion euro!

Ponadto mamy tutaj tradycyjnie dla Play’n GO doskonałej jakości grafikę, atrakcyjne postaci  na bębnach (na przykład Lady Ginewra, Merlin, Lancelot i oczywiście sam król Artur). Do tego znajdziesz też wilda, którego rolę pełni sam święty Graal. Do tego dochodzą jeszcze darmowe spiny w liczbie do 20, wiele poziomów mnożników wygranych (na maksymalnej masz aż x100), a także wiele różnych atrakcyjnych funkcji. Połącz to z wysoką zmiennością oraz RTP wynoszącym 96,53% i masz pełen obraz tego, czego możesz się spodziewać po tej produkcji.

Jeśli jeszcze nie grałeś w The Sword and the Grail, musisz koniecznie nadrobić zaległości.

Mystic Wheel

Pozostając w klimacie legend przechodzimy do kolejnej pozycji na naszej liście. Tym razem pod lupę weźmiemy jedną z najnowszych gier znanej i cenionej firmy Red Tiger Gaiming zatytułowaną Mystic Wheel. Przenosimy się teraz z deszczowej i ponurej Anglii do mroźnej i białej Skandynawii, jako że tematyka gry Mystic Wheel obraca się wokół mitologii nordyckiej, a zadaniem gracza jest odnalezienie legendarnego skarbu ukrytego gdzieś w tajemniczej jaskini ukrytej wśród zasypanych śniegiem, niedostępnych skandynawskich gór.

Gra bez wątpienia może zaimponować nam oprawą graficzną oraz dźwiękiem, jako że tworzy atmosferę, w której dosłownie czuć ten chłód przebiegający nam po grzbiecie i szczypiący w skórę. Będzie to więc idealna propozycja na lato!

Sama gra to typowe pięć bębnów i trzy rzędy symboli. Ale znajdziemy tutaj pełniące liczne role wildy i scattery, a także opcje dodatkowe takie jak tytułowe mistyczne koło, które uruchamiamy za każdym razem, gdy trafimy trzy scattery. Mogą na nim paść różne bonusowe nagrody takie jak podwojenie wszystkich dotychczasowych mnożników nagród, zwiększenie obecnego mnożnika wygranych o 3 punkty, dodatkowe darmowe spiny, albo znak wykrzyknika oznaczający losowo przyznaną liczbę darmowych spinów lub mnożnik wygranych.

Teoretycznie rzecz biorąc można wygrać do 77 darmowych spinów lub mnożnik nawet x10 000! RTP dla tej gry wynosi 96,16%, a sama gra cechuje się średnią zmiennością z tendencją do wysokiej (w zależności od tego, co uda Ci się wygrać na kole nagród).

Pirates’ Plenty: Battle for Gold

Ostatnią grą slotową, jaką chcemy Ci dziś zaprezentować, jest kolejny produkt firmy Red Tiger Gaming noszący nazwę Pirates’ Plenty. Jak łatwo odgadnąć tematyka tej maszyny slotowej dotyczy piratów i polowania na ukryte przez nich skarby. Sama firma Red Tiger Gaming twierdzi wprost, że mamy tutaj do czynienia z sequelem jednego z najpopularniejszych produktów w portfolio tego producenta, czyli gry Sunken Treasures. Najlepiej świadczy o tym postać głównego bohatera, którym jest narysowany nawet w podobny sposób legendarny Czarnobrody, czyli Edward Teach.

Pirates’ Plenty: Battle for Gold ma ciekawie rozwiązaną mechanikę gry, bo może mieć 5, a w niektórych sytuacjach także 6 bębnów. Do tego docohdzi 20 aktywnych linii wygranych i mnóstwo funkcji dodatkowych, jak wildy, scattery, bonusowe gry, mnożniki wygranych – ale przede wszystkim opcja specjalna o nazwie Treasure Wheel, która pozwala wygrać mnóstwo cennych nagród i bonusów.

Jednak większość graczy zachwyci się wspaniałą grafiką – to jest chyba najlepszy powód, by choć raz uruchomić tę grę!

Komentarze