Skra pewnie pokonuje Politechnikę!

11 sty 2015, 18:32

Skra Bełchatów pokonała w wyjazdowym meczu Politechnikę Warszawską bez straty seta. Gospodarze stawili opór jedynie w drugim secie, w pierwszej i trzeciej partii byli bezradni i wysoko przegrali.

Warto wspomnieć, że większość zawodników Skry uczestniczyła w Balu Mistrzów Sportu, niemal bezpośrednio z niego stawiając się na Torwarze.

Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Michał Winiarski.

Dzisiejsze spotkanie zakończyło 19 kolejkę Plusligi.

AZS Politechnika Warszawska – PGE Skra Bełchatów 0:3 (18:25, 22:25, 17:25)

AZS Politechnika: Michał Filip, Bartłomiej Lemański, Piotr Lipiński, Mateusz Sacharewicz, Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka – Maciej Olenderek (libero) – Krzysztof Bieńkowski, Dominik Depowski.
PGE Skra: Facundo Conte, Srecko Lisinac, Nicolas Uriarte, Michał Winiarski, Mariusz Wlazły, Andrzej Wrona – Kacper Piechocki (libero) – Karol Kłos, Nicolas Marechal.
Wyniki meczów 19. kolejki:

2015-01-09:
MKS Banimex Będzin – Lotos Trefl Gdańsk 0:3 (19:25, 18:25, 15:25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel 1:3 (31:29, 19:25, 16:25, 15:25)

2015-01-10:
Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów 3:2 (25:23, 25:15, 21:25, 19:25, 15:10)
Cerrad Czarni Radom – Cuprum Lubin 1:3 (21:25, 25:23, 23:25, 28:30)
Effector Kielce – BBTS Bielsko-Biała 1:3 (25:22, 17:25, 21:25, 37:39)
Transfer Bydgoszcz – AZS Częstochowa 3:1 (25:15, 22:25, 25:22, 25:22)