[WIDEO] Świderski z premierowym trafieniem w sezonie!

Aktualizacja: 26 sie 2019, 10:21
25 sie 2019, 21:30

Karol Świderski zdobył pierwszego gola dla PAOK Saloniki w inauguracyjnej kolejce greckiej Super League. W meczu z Panetolikos GFS drużyna Polaka pokonała rywali 2:1.

Polak zaliczył trafienie w 28. minucie, a na boisku spędził 67 minut. Gola dla grającego u siebie PAOK zdobył też Josip Misić, zaś honorową bramkę dla przyjezdnych wywalczył Dalcio Gomes.

W poprzednim sezonie Świderski reprezentował barwy Jagiellonii, w której do końca rundy jesiennej piłkarskiej Ekstraklasy zdołał rozegrać 17 spotkań. Do Grecji trafił na początku 2019 roku. W poprzedniej edycji Super League zagrał w 11 meczach. Kilka tygodni temu wystąpił w przegranym dwumeczu eliminacji LM z Ajaxem, zaś minionego czwartku reprezentował barwy swojego klubu w potyczce z Slovan Bratyslavą. Pierwszy mecz czwartej rundy eliminacji Ligi Europy zakończył się porażką 0:1.