[WIDEO] Napoli wymęczyło zwycięstwo. Cudowny gol Zielińskiego!

27 sie 2017, 22:44

Napoli nie bez problemów pokonało na własnym stadionie Atalantę Bergamo 3:1 w meczu drugiej kolejki włoskiej Serie A. Jednym z bohaterów został Piotr Zieliński, który wyrównał stan spotkania po cudownym strzale z dystansu!

Mecz rozpoczął się nie najlepiej dla gospodarzy, którzy przegrywali po pierwszej połowie 0:1. Gola dla Atalanty już w 16. minucie strzelił Cristante. Podopieczni Sarriego ruszyli do ataku w drugiej połowie i wyrównali już 10 minut po zmianie stron. Po rzucie rożnym futbolówka została wybita poza pole karne, tam jednak znalazł się Piotr Zieliński, który najpierw przyjął piłkę na klatkę, a następnie posłał “pocisk” w samo okienko bramki strzeżonej przez Berishę! Pięć minut później prowadzenie gospodarzom dał Dries Mertens, a wynik spotkania na trzy minuty przed końcem ustalił Marko Rog.

Piotr Zieliński grał do 75. minuty, kiedy to został zmieniony przez Marko Roga. Niestety, cały mecz na ławce rezerwowych spędził Arkadiusz Milik.